שאלות ותשובות

שאלות כלליות על רכישת ג'וס פלאס

מדוע לא ניתן לרכוש את הקפסולות לחודש אחד אלא אך ורק לארבעה חודשים?


יש בזה הגיון רב. הקפסולות מכילות מזון מרוכז, זו לא תרופה ולא טיפול תרופתי שבו ניתן לראות תוצאות כמעט באופן מיידי ולכן כדי לדעת מה זה עושה לגוף וכיצד הגוף משתמש לטובתו בחומרים שהוא מקבל - יש צורך בזמן...ורק לאחר מספר חודשים האדם יכול להרגיש שמשהו טוב קורה וחל שינוי לטובה בהרגשה ובתיפקוד של הגוף. אם יש לאדם בעיה בריאותית מסויימת , הרי יש צורך בזמן כדי לראות תוצאות...
איך זה שלא שמעתי קודם לכן על ג'וס פלאס?


ג'וס פלאס משווק בשיווק רשתי. זה אומר שאין שום פרסום בשום צורה ובשום אופן ולכן לוקח זמן עד שהמוצר נעשה נחלת הכלל. בארץ המוצר קיים סך הכל 5 שנים, בעולם - 25 שנה. חמש שנים בשיווק רשתי זה מעט מאוד זמן ולכן יתכן מאוד שלא שמעת על ג'וס פלאס. אנשים רבים כבר נהנים בארץ מיתרונות הג'וס פלאס, אבל יקח זמן עד שבכל בית בישראל יכירו ויצרכו את המוצר המופלא הזה.
למה המוצר משווק בשיווק רשתי?


זו החלטה של החברה שייצרה את המוצר. יש לזה יתרונות שאולי לא חשבתם עליהם. כאשר אתם קונים מוצר זה או אחר לבריאותכם, בסופרפארם, האם מישהו מתעניין האם התאים לכם, האם הקל עליכם, האם למישהו איכפת אם אתם מרוצים מהמוצר???? התשובה היא - לא. לעומת זאת אצלנו בשיווק הרשתי שלנו - זה אחרת. הזכיין שהזמין לכם את המוצר מתעניין בכם גם לאחר הקנייה. יש לכם כתובת לאן לפנות בכל עת. יתרה מזאת, אם יש לכם גם בעיה בריאותית שבגללה החלטתם לרכוש את הקפסולות של ג'וס פלאס, יש בארגון שלי למשל, נטורופתית מעולה אשר ניתן לדבר איתה ולהיוועץ בה ללא תשלום על הבעיה הספציפית שלכם. לכן, שיווק רשתי, אינו מילת גנאי, להפך, אם הוא נעשה בצורה נכונה, הוא שיווק מעולה הלוקח בחשבון את צרכי הלקוח ומשרת אותו לכל אורך הדרך.

שאלות ספציפיות על המוצר עצמו

הפירות והירקות עוברים עיבוד כלשהו עד שהם מגיעים לקפסולות, האם הם לא מעבדים את הרכיבים הטבעיים שאמורים להיות בהם?


דרך העיבוד היא כזו שהפירות והירקות אינם מאבדים את כל הרכיבים המצויינים הקיימים בהם וזה הוכח לחלוטין במחקרים רבים שנעשו על הקפסולות האלה של פירות, ירקות ופירות יער.
האם מי שצורך בקביעות את הקפסולות של ג'וס פלאס נדרש כדי לשמור על בריאותו למוצרים משלימים אחרים?


בדרך כלל, אם אדם בריא ואין לו בעיה רפואית ספציפית, מה שמומלץ זה להוסיף אומגה 3, מומלץ ממרווה מרושתת. אם ישנה בעיה רפואית מומלץ להיוועץ בנטורופת, או בזכיין שדרכו הגעתם לחברה והוא יוכל להפנות אתכם לאיש מקצוע מהימן...שיוכל לייעץ לכם על פי מצבכם האם יש צורך במוצרים משלימים ואיזה הם. הייעוץ יעשה כמובן חינם.
מה ההמלצה עבור מבוגר לגבי נטילת קפסולות ג'וס פלאס?


ההלצה היא עבור מבוגר שתי קפסולות ליום מכל סוג, כלומר- 2 מירקות, 2 מפירות ו-2 מפירות יער וכרם. רצוי ומומלץ לצרוך אם הקפסולות לפני או אחר הארוחה.
מה ההמלצה לצריכה עבור ילדים?


מומלץ בהחלט שגם ילדים יצרכו את הקפסולות הללו. מגיל שבו התינוק מתחיל לאכול אוכל מוצק הכולל פירות וירקות ניתן לתת ג'וס. כמובן לעשות זאת בהדרגה . יש להוציא את האבקה מהקפסולה ולתת לו טעימות עדינות ועם הזמן ניתן להגיע, על פי תגובת התינוק, לחצי קפסולה ליום מכל סוג. כמובן כל מקרה לגופו. יש לעקוב ולראות איך התינוק מגיב לאבקה של הקפסולות. מגיל 4 ועד גיל 13 מומלצת קפסולה אחת מכל סוג ולאחר גיל זה ניתן לתת מינון כמו מבוגר.
היכן מגדלים את הפירות והירקות של ג'וס פלאס?


רוב הפירות והירקות גדלים בארצות הברית וחלקם באירופה. המפעלים לעיבוד וייצור האבקות נמצאים בארצות הברית. האריזה של האבקות לתוך הקפסולות מתבצעת בשוויץ ועומדת בתקנים המחמירים של שוויץ.
האם מומלץ ואפשרי ליטול את הכמוסות בתקופת ההריון?


לא רק אפשרי אלא מאוד מומלץ לצרוך את הכמוסות בתקופת ההריון. הם מחזקים את האשה והיא יודעת שהיא מזינה את גופה ומספקת לעובר את המזון הטוב ביותר ושום מינרל או ויטמין לא יחסר בגופה. מחקר ההריון מוכיח עד כמה הצריכה של הכמוסות בהריון מחזקת ומקטינה סבירות לארועים חריגים במהלך ההריון והלידה.
מה יכול לעשות אדם אשר אינו יכול לבלוע קפסולות?


הוא יכול לפתוח את הקפסולה ולהוסיף את תוכנה ליוגורט, רסק תפוחים או לכל מזון אחר. לא מומלץ להוסיף לכוס מים בגלל שהטעם עלול להיות לא נעים.
האם צריך לצרוך את הקפסולות לזמן קבוע מראש או מומלץ לצרוך באופן קבוע?


צריכה קבועה של פירות וירקות על בסיס קבוע מהווה השלמה אידאלית לכל תפריט יומי. אין לנו אפשרות סבירה לצרוך קרוב ל- 30 פירות וירקות ליום, מה עוד שאלה ירקות ופירות שברובם גודלו בגידול אורגני, ולכן כדאי ורצוי לצרוך את הקפסולות באופן קבוע, וזה קורה מעצמו כשבן אדם מגלה איזה שיפור חל באיכות חייו ב- WELL BEING שלו, הוא וודאי לא ירצה להפסיק ולצרוך את המוצר, כמו שהוא לא מפסיק לספק לגופו מים ומזון חלבוני מידי יום ביומו.
כיצד ג'וס פלאס יכול להשתלב בפעילות ספורטיבית?


אדם אשר פעילות ספורטיבית היא חלק מאורח חייו כדאי מאוד שיצרוך את הקפסולות של ג'וס פלאס וזאת משום שהם עשירים מאוד בנוגדי חימצון ולכן יש להם את היכולת לנטרל את הרדיקלים החופשיים הנוצרים בגופם בעת הפעילות כתוצאה מצריכת החמצן הגבוהה שלהם בעת האימון הספורטיבי. היכולת של קפסולות ג'וס פלאס לנטרל רדיקלים חופשיים הוכחה מדעית.
אם יש למישהו אלרגיות, האם הוא יכול ליטול את הקפסולות של ג'וס פלאס?


כל מקרה לגופו. ישנן עדויות על אנשים אלרגיים שצרכו קפסולות שהיה בהן רכיב שהם אלרגיים אליו והדבר לא פגע בצריכה של הקפסולות ואותו פרי או ירק שהיה ידוע כאלרגן לא הראה כל סימנים...ולא עורר כל רגישות. יתכן והסיבה היא שהכמות הגדולה של ירקות ופירות בקפסולות חיזקה כל כך את מערכת החיסון שהגוף יכול היה להתמודד עם אותו רכיב ללא כל בעיה. בכל מקרה אם יש ספק כדאי להיוועץ בנטורופת או באיש מקצוע בחברה. בדרך כלל הזכיין ממנו רכשתם את המוצרים יעזור לכם לקבל ייעוץ מאיש מקצוע מהימן. הוא גם ילווה אתכם בתהליך ההסתגלות הזהיר לקפסולות.
האם ג'וס פלאס מכיל פחמימות?


בתהליך העיבוד של הפירות והירקות מרבית הסוכרים מוצאים מן המוצר, כך שתחולת הסוכר במוצר היא זעירה ביותר...בערך 1.3 גרם עבור כל 6 הקפסולות.
האם ג'וס פלאס מכיל גלוטן?


המוצא נחשב נטול גלוטן על פי תו התקן של האיחוד האירופאי, עם זאת לא ניתן להבטיח כי אין בו שאריות של גלוטן. לבני אדם הרגישים מאוד לגלוטן המוצר יכול לעורר בעיות.
האם ג'וס פלאס מכיל חומרים סינטטיים?


לא, ג'וס פלאס מכיל רק חומרים טבעיים ואין בו: חומרים משמרים, צבעי מאכל סינטטיים, חומרים מייצבים על בסיס כימי או אורגניזמים שעברו שינויים גנטיים - GMO
למה מוסיפים ויטמינים נוספים לתמצית הפירות, הירקות ופירות היער? ומה מקורם?


כי הויטמינים המוספים מהווים תוספת משלימה לתכונות הרכיבים הצמחיים המשניים של ג'וס פלאס. מקורם מן הטבע וכך למשל בטא קרוטן מקורו באצה וכן מגזר. ויטמין C מקורו בדובדבן האסרולה. כמו כן ויטמים E מופק משמן סויה.
האם קיימת בקרה לחומרים מזיקים במוצרי ג'וס פלאס?


כן, בהחלט קיימת בקרה רצינית מאוד בתהליך גידול הפירות והירקות וכן בתהליך הייצור של הקפסולות כדי להיות בטוחים שאין שום חומר מזיק בתוצר הסופי. השימוש בחומרי הגלם הוא בהתאם לתקנות המחמירות של האיחוד האירופי.
האם מוצרי ג'וס פלאס, הקפסולות והשייק נחשבים למוצר אורגני?


על פי התקנות הקיימות היום בשוק לא ניתן לתת למוצרים את הכותרת- אורגניים וזאת משום שיש שינויים בזמינות של הפירות והירקות ותלות בעונות השנה ולכן לא ניתן תמיד לכנותם- גידולים אורגניים, אף כי רובם מגודלים באופן אורגני.

שאלות לדיאטנית של ג'וס פלאס

הבנתי שבקפסולות אין פרוקטוז ולכן מותר לתת לאנשים שרגישים לפרוקטוז. מאחר והקפסולות מכילות פירות ופירות יער אני תוהה איך אין בהן בכלל פרוקטוז. חשוב לי במקרה הזה לרדת לרזולוציות עמוקות יותר של העניין הזה. גם כדי להבין וגם כדי לרכוש ביטחון בנתינה שלי את הקפסולות לרגישים לפרוקטוז.


הקפסולות של גו'ספלאס אינן מכילות לקטוז. במקרה של אי סבילות לפרוקטוז- עקב תהליך הייצור של אבקת הפירות, ירקות ופירות היער, תכולת הסוכר בגו'ספלאס נמוכה מאוד, כך שישנן רק עקבות של פרוקטוז במוצר. בתהליך המיצוי והייבוש המים מורחקים ואיתם נשטפים החוצה גם הסוכרים, לכן התכולה הנמוכה. המינון היומי של 2+2+2 קפסולות של פירות, ירקות ופירות יער מכיל מקסימום של 291 מ"ג פרוקטוז. (כאשר 2+2 קפסולות של פירות וירקות מכילות 186 מ"ג ו-2 קפסולות של פירות יער מכילות 105 מ"ג). אם למשל, צריכה של אפונה ירוקה (100 גר' אפונה מכילה 246 מ"ג פרוקטוז) וחסה (100 גר' חסה מכילה 530 מ"ג פרוקטוז) נסבלת בצורה טובה, צריכת הקפסולות של פירות וירקות וכנראה גם פירות יער של גו'ספלאס תהיה אפשרית. עקב שונות גדולה בסבילות אצל אנשים שונים, איננו יכולים להעריך כיצד תהיה הסבילות של כמות זו של פרוקטוז במקרה של אי סבילות לפרוקטוז. ההחלטה בנוגע לצריכת ג'וספלאס במקרה של אי סבילות לפרוקטוז יכולה להעשות על ידי הלקוח או הרופא המטפל בלבד. רחלי נוימן – תזונאית קלינית מנהלת קליניקת בית בריא ודיאטנית הבית של ג'וספלאס